Kamis, 15 November 2012

istorinių asmenybių, arba vietos, kurioje įvyko reik

Tai ne tik apie savo planetą, arba savo šalies, savo valstybės, savo miestą, savo bendruomenės ar savo gatvės; tai yra apie savo istoriją ir ką jūs ketinate daryti. Mūsų tautų istorijos apsauga yra kažkas, kas stiprina mūsų kiekvieną aspektą, grand ir vietos. ekiosku.com aman Išsaugoti judėjimas leidžia mums sukurti darbo vietų, sukurti palaipsniui tvaraus miestų, paskatinti ilgalaikę paramą ir pagalbą vietos gyventojams, bet dar svarbiau jis leidžia įsigilinti, istorinių vietų, kurios yra mūsų tautų kultūros, paveldo ir evoliucija, kad jie bus toliau egzistuoti ir ateities kartoms svarbą skatinti.

bet...

Kas atsitinka, kai dabartinis preservationists ir jų pastangas reikia ne tik pro palei mūsų istorijos materialaus pastatų jie saugomi taip pat, naujos kartos preservationists? Didelių problemų susiduria su preservationist Bendrijų yra pasiekti, kad naujas auditorijas ir sugebėti padidinti visuomenės informuotumą apie išmokas išsaugojimo. Todėl labai svarbu mes imtis būtinų veiksmų ir iniciatyvų planus dėl istorinio išsaugojimas ateityje atrodys per metus į priekį. Kaip kitos kartos istorinio preservationists auginami per švietimą, reikiama informacija ir kaip vartoti veiksmų turės didelę įtaką pasaulio preservationist pastangas.

Šiandienos jaunimo, tai vis labiau akivaizdu, kad nepilnamečiai nerimą, nacionalinių ir vietos istorinių žinių ir kad yra nesugebėjimas suprasti svarba istorija, kaip jis susijęs su savo gyvenimą šiandien.

Taigi, ką mes darome, gali mes mokyti mūsų jaunimo, kad jie gali apsaugoti savo istoriją? Mes galime ją išlaikant jų domisi? taip. taip.

Mes panaudoti mūsų pastangos į programas, kurios nuolat galimybes mūsų jaunimui pažinti šios tautos žemes ir šios šalies kultūros paveldas. Užsiima autentiškas rankų patirtimi su ištekliais, kurie atskleidžia daug istorinių aplinkybių pavyzdžiui, struktūrą, susijusias su istorinių asmenybių, arba vietos, kurioje įvyko reikšmingų įvykių, arba kitais tinklalapiais, kur anksčiau gali prisijungti prie šio, mūsų jaunimas galės įteigti jausmą, asociacija į mūsų istoriją.

Istorinis preservationists dažnai jaučia, kad jie turi išsaugoti istoriją, paveldą ir kultūrą bet kokia forma jis teigia; dažniau nei ne, tai pastate, reikšmę, kartais reikia formos tiltas, arba 33000 kvadratinių ha žemės, tačiau šiuo atveju ji įgauna formą, mūsų dabartinis jaunimas. Mūsų jaunimas yra, kurie netrukus bus kontroliuoti mūsų tautos ir jos istorija. Istorinės preservationists yra esminis nuorodą reikia prijungti ir Bendrijų mūsų tautos istorinio išsaugojimas naudos. Sudarančios mokymosi galimybes, entuziastai gali formuoti studentų žinių ir idėjų apie istoriją ir išsaugojimo svarbą ir sukurti tvirtas pamatai, kad jie atliks savo gyvenimą; fondas, kuris parodys, kaip mūsų tauta išsivystė net su nuolat žmogaus, kultūros ir gamtos pokyčiai vyksta.

Visada yra būdų, kaip paskatinti dalyvavimą ir pradėti mūsų jaunimo, galiausiai sudaro išsaugoti darbo jėgos ateityje. Suteikdami naujos kartos įsigilinti į save ir pasaulį aplink juos, kad sukurta mūsų tautos audinio mes galėtumėm užtikrinti anksčiau per savo fizinį lieka. Tokie ryšiai prasideda sudarant partnerystės sutartis su vietos mokyklų, klubų, organizacijų, programos, darbo

Tidak ada komentar:

Posting Komentar